Omega Partner
omega partner


STRONA GŁÓWNA

 WIATY STADIONOWE

 PRZYSTANKI

 PALARNIE

 WIATY ROWEROWE
 
 TRYBUNY SPORTOWE

 ZADASZENIA

 WYŁAZY DACHOWE

WIATY SAMOCHODOWE

 GALERIA

 KONTAKT

   omega2


Wiata Samochodowa – Carport 

 

 Wiata samochodowa pokryta samonośną płytą łukową LASTRE CURVE. Ten typ wiaty to połączenie nowoczesnego wyglądu z gwarancją niezawodności na lata.

 

ZADASZENIE :

Lastre Curve - gięte płyty samonośne z żywicy poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym. Zastosowanie dla przekryć parkingów, świetlików, hal produkcyjnych, "zimnych" magazynów, itp. Wszystkie rodzaje płyt oferowane są w dwóch kolorach podstawowych, tj. przejrzystym i mlecznym oraz posiadają grubość 1,7mm. Zabezpieczone są warstwą filmu poliestrowego "Melinex" gr. 20µm nakładaną na powierzchnię w trakcie laminowania i zmniejszającą prędkość degradacji powierzchni oraz rozwłóknienie. Zabezpieczenie "ELYX" pozwala na zachowanie przez 10 lat 80% początkowej przepuszczalności światła. Pokrycie płyt warstwą filmu "TEDLAR" o gr. 25µm, jeszcze bardziej zwiększa odporność na czynniki atmosferyczne oraz na działanie elementów korozyjnych.

Dlaczego warto?

Konstrukcja !
Stalowa konstrukcja wiaty wykonana w naszej firmie to prosta w montażu konstrukcja która zagwarantuje pozostawionym samochodom bezpieczne miejsce chroniące je przed deszczem, śniegiem, pyłem oraz promieniami słonecznymi .  Prezentowana wiata jest wykonana z profili grubościennych zabezpieczona przed korozją cynkowania ogniowego (ocynk ogniowy gwarantuje ochronę na 20 lat) lub lakierem proszkowym również w naszej dodatkowej usłudze wykonujemy cynkowanie a później lakierowanie (opcja za dopłatą ) opcja ta gwarantuje maksymalne zabezpieczenie konstrukcji i uzyskanie estetycznego wyglądu. Konstrukcja na życzenie klienta może zostać pomalowana na dowolny kolor z całej palety RAL.

Lekka!
Waga płyt , w zależności od grubości i modelu płyty waha się pomiędzy 1,6-3,0 kg/m2 i pomaga w zaprojektowaniu stosunkowo lekkich konstrukcji nośnych oraz podstaw świetlików. Przy renowacji starych pokryć dachowych świetliki z LGC nie stanowią dużego obciążenia dachu obiektu.

Bezpieczna, wysoka udarność!

Masa zbrojenia z włókna szklanego stanowi 1/3 masy całej płyty i sprawia, że jest b. odporna na gradobicie (w dużo większym stopniu niż PCW).

Odporna na duże wahania temperatur!
Zakres temperatur użytkowania, w którym płyta LGC zachowuje wszystkie swoje parametry i właściwości wynosi –40°C do + 125°C.

Odporna na UV!

Płyty LGC zabezpieczone są przed działaniem czynników atmosferycznych, co zapewnię im niezwykle długą żywotność.

Montaż :

- Samodzielny montaż wiaty : Otrzymują państwo wiatę w paczce do samodzielnego montażu wraz z załączoną instrukcją montażu. Przewidywany czas montażu wiaty dla dwóch osób to około 2-3h

 - montaż może być wykonany przez naszą ekipę montażową. ZABEZPIECZENIE WIATY - konstrukcje wiaty możemy zabezpieczyć w 3 wariantach :

a) Ocynk ogniowy,
b) Lakier proszkowy - dowolny kolor z palety RAL,
c) Ocnk + Lakier (opcja za dopłatą + 400 zł)

 

Wymiar wiaty są w załączonym rysunku : Cennik:

cena podstawowa wiaty – 3900 zł netto,
dopłata do wersji ocynk malowany proszkowo – 400 zł brutto,
dopłata do lampy z czujnikiem ruchu – 350 zł brutto,
dopłata do wersji przedłużonej o 1 mb – 730 zł brutto,
Termin realizacji:
wersja ocynk – 3 tygodnie,
wersja malowana proszkowo – 2 tygodnie,
Ewentualny transport  i montaż - do ustalenia.

linia

adobe reader  YouTube  google+  wyszukiwarka google        Copyright © 2007 Omega Partner